top of page

MENE HOTELS

Mene Suites | Evcil Hayvan Dostu Otel

Mene Suites, evcil hayvan dostu konseptiyle misafirlerini ve sevimli dostlarını aynı çatı altında buluşturuyor. Minik dostlarıyla birlikte tatil yapmak isteyenler için ideal bir tercih olan otelimiz, Antalya'nın cazibe merkezi Konyaaltı'nda, hem şehir merkezine, hem de plajlara yakın konumuyla dikkat çekiyor. Sevimli dostlarınız ile konforlu ve güvenli bir konaklama deneyimi sunan Mene Suites, sizlere minik dostlarınızdan ayrılmadan seyahat etme imkanı sağlıyor. Antalya'nın eşsiz doğasında, sevimli dostlarınızla birlikte huzurlu bir tatil geçirmeniz için tüm detaylar özenle düşünülmüştür.

Konforlu dairelerimizde, sevimli dostlarınızla birlikte keyifli bir tatil geçirmeniz mümkün. Hem siz, hem de sevimli dostlarınız için unutulmaz anılar biriktireceğiniz Mene Suites, evcil hayvanlarınızı da ailenizin bir parçası olarak görmekte ve onlara da en az sizin kadar önem vermektedir.

Otelimizde konaklarken, odalarımızda rahatça dinlenebilir, sevimli dostlarınızla birlikte Antalya'nın güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Konyaaltı'nın muhteşem plajlarına ve Antalya'nın tarihi ve turistik mekanlarına kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda bulunan Mene Suites, tatilinizi sevimli dostlarınızla birlikte geçirmenin keyfini sunuyor.

Minik dostlarıyla beraber seyahat eden misafirlerimiz için, evcil hayvan dostu konseptimizle birlikte huzurlu bir konaklama imkanı sunuyoruz. Hem konforlu, hem de evcil hayvanlar için güvenli ortamımızda, sizleri ve sevimli dostlarınızı ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Antalya'da evcil hayvan dostu otel arayışınıza son verecek olan Mene Suites, misafir memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Otelimize evcil hayvan getirebilirsiniz

Mene Suites, evcil hayvan dostu olarak tatilinizi sevimli dostlarınızla birlikte geçirmenin keyfini yaşatıyor. Konforlu dairelerimizde evcil hayvanlarınızla huzurlu bir tatilin tadını çıkarın.

evcil hayvan dostu mene suites otelde 2 tatlı yavru köpek
pet friendly hotel mene suites havuzu

Mene Hotels
Üyelik Programı

Mene Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

Üyeliğinizi Kullanarak Giriş Yapın

bottom of page