top of page

MENE HOTELS

Fırsatlar

Mene Hotels ailesi olarak, konaklama deneyiminizi unutulmaz kılmak için benzersiz avantajlar sunuyoruz. Tatil deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak ve konaklamanızı hem daha keyifli hem de daha ekonomik hale getirmek için üye sistemimize katılın. Üyelerimize özel olarak hazırlanan fırsat paketleri ile tatilinizi daha da özel bir hale getirebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve hemen rezervasyon yapmak için 0242 255 05 75 numaralı rezervasyon hattımıza ulaşabilirsiniz.

mene hotel üye olurken indirim hakkı kazanan mutlu misafir

Üyelere Özel İndirim

Mene Hotels Üyelik Programı'na katılarak ve üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurarak anında avantajlı dünyamızın kapılarını aralayın. Üyeliğiniz aktifleştiği anda, sistemimiz otomatik olarak size özel avantajlı fiyatları sunmaya başlar.

Bu ayrıcalıklı üyelik programı, siz değerli misafirlerimizin Mene Hotels'deki deneyimlerini daha ekonomik ve özel kılmak için tasarlanmıştır. Üyelik indirimlerinden yararlanmak için rezervasyonlarınızı yalnızca web sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden yapmanız yeterli.

Üye olun, Mene Hotels'de konaklamanın ayrıcalıklı dünyasını keşfedin!

14 Şubat İndirimi

Web Sitemiz ve Çağrı Merkezimiz üzerinden gerçekleştireceğiniz 9-18 Şubat tarihleri arası konaklamalarınız için 14 Şubat Sevgililer Günü İndirimimiz mevcuttur.

​İndirimimiz 9-18 Şubat 2025 arası minimum 4 gece konaklamalarında geçerlidir.

mene hotel sevgililer günü için süslenmiş bir yatak
mene hotel eski misafirleri

Eski Misafir İndirimi

Mene Hotels'de her konaklamanız, bir sonraki ziyaretiniz için kapıları daha da geniş açıyor. Üye girişi yaparak web sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden yaptığınız her rezervasyon, otomatik olarak daha fazla indirim kazanmanızı sağlar. Konaklama sayınız ne kadar yüksek olursa, bir sonraki konaklamanızda uygulanacak indirim oranınız da o kadar artar.

Bu özel indirimler, yalnızca web sitemiz ve çağrı merkezimiz aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda geçerlidir. Mene Hotels'de daha fazla konaklayın, daha fazla kazanın!

Balayı İndirimi

Üyeliğiniz aşamasında sisteme tanımladığınız evlilik tarihinizden 6 ay içerisinde konaklama yapmanız durumunda size özel Mene Hotels Balayı İndiriminden yararlanmış olacaksınız.

Üye girişi yaptıktan sonra tüm indirimler sistem tarafından otomatik olarak fiyatlara yansıtılmaktadır.

Balayı indirimi sadece web sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden gerçekleştirilen rezervasyonlar için geçerlidir.

mene hotels balayı çifti
mene hotels doğum günü pastası

Doğum Günü İndirimi

Üyeliğiniz aşamasında tanımlanan doğum günü tarihiniz tatilinize denk gelmesi durumunda size özel Mene Hotels Doğum günü  İndiriminden yararlanmış olacaksınız.

Üye girişi yaptıktan sonra tüm indirimler sistem tarafından otomatik olarak fiyatlara yansıtılmaktadır.

Doğum günü indirimi sadece web sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden gerçekleştirilen rezervasyonlar için geçerlidir.

Uzun Konaklama Fırsatı

14 gece ve üzeri konaklamalarınız için, üye girişi yaptıktan sonra otomatik olarak uygulanan özel ilave indirimlerimizden yararlanın. Bu indirim, arama yaptığınız anda fiyatlara direkt olarak yansıtılır.

Unutmayın, bu avantajlı fırsat, sadece web sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda sizleri bekliyor. Uzun tatillerinizde daha ekonomik bir deneyim için Mene Hotels'i tercih edin!

mene hotels doğa manzarası
mene hotels havuzunda eğlenen grup konaklama yapan misafirler

Grup Konaklama Fırsatı

Üye girişi yaptıktan sonra yapacağınız en az 4 oda ve en kısa 7 gece konaklamalarınız için özel ilave indirim bulunmaktadır. Bu indirim yapacağınız aramalarda sistem tarafından otomatik olarak fiyatlara yansıtılmaktadır.

Grup konaklama fırsatı sadece Web sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden gerçekleştireceğiniz rezervasyonlar için geçerlidir.

18.webp

Mene Hotels
Üyelik Programı

Mene Hotels Üyelerine özel avantajlarından yararlanmak ve özel teklifleri yakalamak için şimdi üye olun ve ayrıcalıkların keyfini çıkarın

Üyeliğinizi Kullanarak Giriş Yapın

bottom of page